PERDE YIKAMA
Perde Yıkama
Kayseride profesyonel perde yıkama hizmeti veren Vip Temizlik Evi, ücretsiz servis hizmetimiz ile evlerinizden aldığımız perdelerinizi ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde temizleyip ütüledikten sonra evlerinize montajını yapıyoruz.

Perdeleriniz ilk günkü kadar tertemiz ve narin.
Her türlü perdelerinizi profesyonel temizleme kimyasalları kullanarak, profesyonel kadromuzla temizleyip ütülüyor ve yerine montajını yapıyoruz. Egeperdeyikama.com olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizin bizlere duyduğu güven ile her geçen gün büyüyerek bu günlere geldik. Ücretsiz servis hizmetimiz ile perdelerinizi yerlerinden sökerek, profesyonel bir şekilde firmamızda temizleme işlemlerini yapıyoruz.

Stor perde, tül perde, zebra perde,ipek fon perde, ipek tül perde, ipek şantuk perde, keten fon perde, saten fon perde, jaluzi perde gibi hassas perdelerinizi itina ile garantili temizliyoruz. Perde yıkama işlemi itina gerektirir. Kullandığımız temizleme kimyasalları profesyonel ürünlerdir. Perde temizleme’de ucuz ve sıradan temizleme ürünleri kullanmıyoruz. Hassas olan perdelerinizin zarar görmemesi için kaliteli temizleme kimyasalları kullanıyoruz.
Perdeleriniz Vip Temizlik Evi Güvencesinde
Vip Temizlik Evi 2021 Tüm Hakları Saklıdır