FİYAT LİSTEMİZ :
 
Tül Perde Temizlik Ücretimiz
Tül Perde Yıkama

Tül Perde Temizleme Dikkat ister... Tül perdeleriniz kirlendi ve temizlenme zamanı mı geldi? O halde VİP TEMİZLİK EVİ 'ni arayın. Evde tül perde temizleme işi yorucu olabilir. Katlamalı ve Mekanizmalı tül perdelerinizi bize; güvenilir ellere bırakın. Tül perdeleriniz deneyimli ekibimiz temizlesin, sizede temizliğin keyfini sürmek kalsın… 

Kumaş ve tül perdelerin daha uzun ömürlü olması için yapacağınız temizlik metodu çok önemlidir. Perdeleri sık sık yıkamak ömrünü azaltır, bu yüzden otuz günde bir elektrik süpürgesinin perde ucuyla tozunu alarak perde yıkama aralığını uzatabilirsiniz. İpek,tafta ve bazı şönil kumaşlar mutlaka kuru temizleme yapılmalıdır. 

Çamaşır makinesinde yıkanabilecek perdeler için dikkat edilmesi gerekilen bazı hususlar vardır. Perdeler 30 derece hassas programda sıkma yapmadan yıkanmalıdır Yıkama sonrasında hemen nemli hali ile asmayı tercih ediniz. Böylece perde ütü gerektirmeden kırışıklığını kendi ağırlığı ile giderir. Ağartıcı özelliği olan deterjanlar kullanılmamalıdır. 

Organze gibi perdeleriniz genellikle ütü gerektiğinden bu tarz perdeler ütünüz hassas konumda ütülenmelidir. Perdelerinizin daha uzun ömürlü olması için güneşten korumalı ve bunun içinde astarlamanız gerekmektedir. Güneşlik perde kullanmak en iyi çözümdür.

 
  • FACEBOOK
  • TWETTER
  • GOOGLE
  • ZİYARETÇİ
  • YÖNETİM
 
VİP TEMİZLİK EVİ KAYSERİ © TÜM HAKLARI SAKLIDIR